Konkurs fotograficzny „SLEEVEFACE – UBIERZ SIĘ W KSIĄŻKĘ”

Zespół Placówek Pedagogicznych w Ostródzie – Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Ostródzie serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu ostródzkiego do konkursu fotograficznego SLEEVEFACE – UBIERZ SIĘ W KSIĄŻKĘ”.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie jednego zdjęcia w formie sleeveface, czyli takiego, którego elementem jest okładka książki częściowo zasłaniająca fotografowaną osobę – w taki sposób, aby stanowiły spójną całość. Zdjęcie powinno zachęcać w ciekawy  i inspirujący sposób do przeczytania danej książki. Można dopełnić okładkę odpowiednio dobranym strojem, rekwizytem lub aranżacją przestrzeni. Liczy się kreatywność i twórcze podejście do tematu. Przykłady sleeveface można obejrzeć na stronie bloga  Corpus Libris http://corpuslibris.blogspot.com .

Wykonane zdjęcie zapisane w formacie JPG wraz ze skanem lub zdjęciem podpisanego ręcznie Oświadczenia (załącznik do Regulaminu) należy przesłać mailowo w formie załącznika na adres wypozyczalnia@pedagogiczna.ostroda.pl  do dnia 10 maja 2021r.  W temacie e-maila należy wpisać hasło KONKURS, natomiast w treści  e-maila: imię i nazwisko, klasę i pełną nazwę szkoły oraz kontakt telefoniczny.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Ostródzie dnia 14 maja 2021r.  podczas obchodów Tygodnia Bibliotek. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone laureatom konkursu w siedzibie Biblioteki, natomiast  zgłoszone prace zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w formie online.

Pełny tekst regulaminu konkursu wraz z tekstem Oświadczenia dostępny jest na stronie Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Ostródzie https://poradnia.ostroda.pl/biblioteka .

Promujcie wraz z nami książki sleeveface-ami 🙂  Potrzebna jest jedynie książka, wyobraźnia i aparat.  Zapraszamy do dobrej zabawy i twórczego eksperymentowania!Regulamin konkursu fotograficznego Sleeveface – ubierz się w ksiażkę

Data

kw. 14 2021 - maj 10 2021
Zakończone!
Kod QR